Kreatif ve Çözüm Odaklı Bir Ekip Olduğumuzu Söylesek

Markanızı dijital mecralar da yaşatın

15 yıllık deneyimiyle sektörde önde gelen bir web ajansı ve influencer marketing hizmetleri sağlayıcısı olan NetwoTürk, kuruluşundan bu yana birçok başarılı projeye imza atmıştır. Sizlere 360 derece web ajans ve etkileyici pazarlama hizmetleri sunarak işletmenizi büyütmenize, markanızı güçlendirmenize ve hedef kitlenizle daha derin bir bağlantı kurmanıza yardımcı oluyoruz.

Neler Yapıyoruz?

NetwoTürk, çeşitli sektörlerdeki müşterilerine kapsamlı web tasarımı, web geliştirme, E-Ticaret Tasarım ve yönetim, Hosting & Domain, Toplu SMS ve  dijital pazarlama çözümleri sunmaktadır. Profesyonel ve özelleştirilmiş web siteleri oluşturarak, marka kimliğinizi yansıtan etkileyici bir çevrimiçi varlık sağlıyoruz. Aynı zamanda sosyal medya yönetimi, içerik pazarlaması ve SEO gibi dijital pazarlama stratejileriyle hedef kitlenizin dikkatini çekiyoruz.

Influencer Marketingde Lideriz!

NetwoTürk, influencer marketingin gücüne inanıyor ve bu alanda geniş bir ağa sahiptir. 2000'den fazla influencer ile işbirliği yaparak, markanızı hedef kitlenizin dikkatini çekecek etkileyici içeriklerle tanıtmanıza yardımcı oluyoruz. İşletmenizin ihtiyaçlarına uygun olarak influencer seçimi, strateji geliştirme, içerik oluşturma ve kampanya yönetimi gibi alanlarda uzmanız.

Neredeyiz?

NetwoTürk, merkezi Kayseri'de bulunmaktadır. Ancak, hizmetlerimizi Ankara, Polatlı, Manavgat, Antalya, Aydın ve Mersin gibi Türkiye'nin farklı bölgelerine sunmaktayız. Ayrıca, Avrupa'nın çeşitli ülkelerinde, Almanya, Hollanda, İtalya ve Amerika'da da influencer hizmetleri sunuyoruz. Böylece uluslararası bir alanda markanızın görünürlüğünü artırmanıza yardımcı oluyoruz.

NetwoTürk olarak müşteri memnuniyetine önem veriyor ve başarınız için elinden gelenin en iyisini yapmak için çalışıyoruz. Uzman ekibimiz, sektördeki trendleri yakından takip ederek size en son teknolojileri ve stratejileri sunuyor. İnovasyon, yaratıcılık ve sonuç odaklılık prensipleriyle hareket ediyor, işinizi ve markanızı ileriye taşımak için sizinle birlikte çalışıyoruz.

NetwoTürk olarak, web ajansı ve influencer marketing hizmetlerimizle işletmenizi yeni bir seviyeye taşımanıza yardımcı olmak için buradayız. Bize ulaşın ve güçlü dijital bir varlık yaratmak için birlikte çalışalım.

Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır. Çalışmalarında kaliteyi sürekli iyileştirmeyi ve başarılarını sürekli kılmayı hedefleyen şirketimiz, kurumsal yapısı içinde ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi’ni uygulamaktadır. Sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, Tasarım sektöründe çığır açan projelerimizle sizlere, müşteri ve yeni müşteri potansiyellerin ize tasarımlar hazırlıyoruz.

Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, temel web ajanslarından ziyade daha yenilikçi ve modern tasarımlar ile güncel sistemler ile hizmetinize sunuyoruz. Yurt içi ve yurt dışı projelerimiz ile şeffaf kullanıcı deneyimleri oluşturarak her projede kurulumdan işletime her süreçte yanınızda yer alıyoruz.

MİSYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda kârlı-verimli şirketler yaratmak ve Türkiye ekonomisine yön veren en önemli aktörlerden birisi olmak. Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.

SAYGI VE BAĞLILIK

İşimizi en doğru şekilde, hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparız.
 Net sözler verir, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz, sonuçlarını bildiririz.
 Kendimizi ve çalışma arkadaşlarımızı devamlı geliştiririz.
 Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranır, bu sayede güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarız.

NEDEN BİZ?

Netwoturk Web Ajansı olarak, işletmenizin dijital dünyadaki bütün ihtiyaçlarını yönetmekteyiz. Her ihtiyacınız için ayrı bir ajans ile çalışmaktan ise 12 yıllık engin tecrübemiz, alanında uzman kadromuz ile her sürecinizi tek elden yönetiyoruz.  Web tasarım, Grafik tasarım, Sosyal medya yönetimi, Dijital pazarlama, Sosyal medya Fenomen iş birliği,  Hosting& domain yönetimi, E-ticaret & E-ihracat sistem yönetimi, Marka yönetimi  "Ama bizim sistemimizde bu özellik yok " kelimesini duymayacağınız sistem ve yönetim anlayışı ile ajansımız tarafından bütün süreçleriniz yürütülmektedir.

SÜREÇLERİMİZ & ÖZELLİKLERİMİZ

Tasarım

Her İşletmeye kurum ve kuruluşa yönelik tasarım ve dizaynlar da önceliğimiz kimliğinizi ön plana çıkaracak analizler yapmak ve ona göre sistem oluşturmak

Sosyal Medya

Oluşturduğunuz her sayfa için facebook ve twitter paylaşımlarında kullanılacak meta taglar otomatik olarak oluşturulur.

Trafik

Gelişmiş netwoturk mimaride çalışacak olan web siteniz için artan ziyaretçi sayısından endişelenmeyin