KURALLAR DEĞİŞTİ

PEKİ YA SİZ HAZIR MISINIZ ?

PROJE OLUŞTURUN

En dikkat çekici kampanya kurgularını oluşturun veya bizden destek alın.

FİLTRE SİSTEMİ

Sisteme kayıtlı tüm influencerları projenize göre filtreleyip size uygun influencerlar öneriyoruz.

KAMPANYA YÖNETİMİ

Projeniz için oluşturulan kampanyayı doğru bir şekilde influencerlara aktararak başarılı bir yönetim sağlayalım.

ŞEFFAF RAPORLAMA

Etkileyenin oluşturduğu içeriklere ait kampanya sonuç istatiklerine ve metriklerine ulaşabilirsiniz.

INFLUENCER MARKETiNG

Influencer marketing size geleneksel pazarlamadan veya alışık olduğunuz diğer online reklam kanallarından çok daha fazla etki yaratmaktadır. Tavsiye, öneri şeklinde yürütülen reklam çalışmaları doğru yapıldığında 2 kat fazla satış yapmanızı sağlayabilir. Pazarlama Şefleri, Creative Direktörler, Pazarlama Müdürleri, Dijital Pazarlama Yöneticileri, İletişim ve Halkla İlişkiler Yöneticileri, Ürün Yöneticileri ve Girişimciler diğer ilgililer Influencer Marketing sizinde ilgi alanınıza girebilir.

Sektördeki en özel etkilenen ağına sahip bir Influencer Pazarlama ajansıdır. Etkilenen kişiler aracılığıyla mümkün olan en organik yolla içerik oluşturma konusunda uzmanız. Markanızı Facebook, Instagram, Snapchat, Twitch, Musically YouTube’daki en etkili kişilerle sosyal medya etkileşimi arttırın.

NEDEN NETWOTÜRK INFLUENCER AJANSI ?

Etkili pazarlama programlarının başarılı bir şekilde geliştirilmesi, sürdürülmesi, ölçülmesi ve optimize edilmesi konusunda tüm şirketler için eşsiz bir deneyim sunarız. Özel seçim filtresi sayesinde markanıza en yakın fenomenleri bulun YouTube, Facebook, Twitter, Instagram ve Snapchat gibi sistemimize kayıtlı olan tüm influencerların istatistiklerini görün ve işbirliği yapın.

Influencer Pazarlamanın Size Faydaları

– Ürün ve hizmetinizi tanıtmak
– Marka bilinirliğini arttırmak
– Şirketinizin, ürününüzün, hizmetinizin güvenirliğini arttırmak.
– Potansiyel müşterileri bulmanızı sağlar ve satışlarınızı arttırır.
– Etkili bir geri bildirim mekanizması oluşturmak.

KİMLERLE ÇALIŞIYORUZ ?

Fenomen, influencer, talent siz ne olarak adlanrırsanız adlandırın tüm sosyal medya platformlarında ve tanınmış en yaratıcı etkileyicilerle çalışıyoruz.

– Sosyal Medya Fenomenleri (Youtube, Twitter, Instagram,vb.)
– Şarkıcılar, Aktörler, TV ve Radyo Sunucular
– Blogcular, Eğitmenler, Gazeteciler, Fotoğraflar
– Uzmanlar, Yöneticiler, Analistler, Yazarlar
– Sosyal medya sayfaları ve grupları, Kanallar

Markanızın Neden Influencer’lara ihtiyacı var ?

Fenomenler paylaşımları ile birlikte binlerce hatta milyonlarca tüketiciye ulaşırken markalar içinde bu paylaşımların içerisinde yer almak etkili ve ucuz bir yoldur. Tüketiciler, kendilerine dayatılan içeriklerden ziyade kendilerinin karar verip tercih ettiği türden içerikler tüketmektedir. Bunlar arasında geleneksel TV izlemeden Netflix, Blue Tv gibi platformların tercih edilmesi. Reklam görmemek adına tüm platformlarda ücretli üyeliklerin alınması, akıllı telefon ve bilgisayarlarda reklam engelleyicilerin kullanılması influencer marketing çalışmalarının önünü açmaktadır.

Influencer’ları takip eden kitle kendi rızasıyla fenomeni takip eder, arasında bir bağ kurar ve onun söylediklerini kulak ardı etmez. Bu nedenle Markalar billboard, televizyon ve radyo gibi platformlara yüksek maliyetler harcarken daha spesifik kitleye online olarak daha uygun maliyetle influencer sayesinde ulaşabilmektedir. Bu yöntem ile dönüşümleri de inceleyebilirsiniz.

DAHA FAZLASI..

Hedef kitlenizle anlamlı sosyal etkileşim ve iletişim sağlamanız için bir takım strateji uzmanları, içerik yöneticileri, metin yazarları ile markanızın sesini geliştirir ve arttırırız.

–  SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ
–  ONLINE PR ÇALIŞMASI
–  ONLİNE İTİBAR YÖNETİMİ
–  ÜCRETLİ REKLAM YÖNETİM

SİSTEM NASIL ÇALIŞIR ? İLK ÇALIŞMAMI NASIL SAĞLAYABİLİRİM

Influencer ajansında kampanya başlatmak oldukça kolay ! Başlangıç noktamız bir kampanya projenizin olması. (Proje oluşturma, geliştirme konusunda ajansımızdan destek alabilirsiniz.) Bir sonraki aşamada sosyal medya platformlarının belirlenmesi ve buna uygun influencerların seçilmesi gerekmektedir. Projenize uygun önereceğimiz influencerlar tarafınızdan onaylandıktan sonra belirlenen gün ve tarihte proje yayına alınır ve sonuçları tarafınıza raporlanır.

İlk projenizi oluşturmak için hemen iletişim sayfasından bizimle iletişime geçin.

ÜRÜN VEYA HİZMET KARŞILIĞI ÇALIŞMA SAĞLAYABİLİR MİYİM ?

Influencer marketing çalışmalarında reklam bütçesi harcamadan influencerlara ürün yada hizmet sunarak karşılıklı reklam çalışmaları her influencer/ajans tarafından kabul edilen bir çalışma sistemi değildir.

Ajansımız barter çalışmalarını kabul edilen influencerları sizlere önererek maliyetlerinizi minimuma düşürebilir. Fakat unutulmamalı ki yapılacak olan bu çalışma sizleri çok kısıtlar ve yeterli verim alamayabilirsiniz.

INFLUENCER’IN TAKİPÇİ KİTLESİNİN GERÇEK OLDUĞUNDAN NASIL EMİN OLABİLİRİM ?

Influencerlar havuzumuza kayıt olduktan sonra sistemimiz her gün profil ziyareti gerçekleştirerek takipçi, like, izlenme gibi analizler gerçekleştirir ve olağan dışı büyüme ve küçülmeler sistemimiz tarafından raporlanarak o kişilerle ile ilişiğimiz kesilmektedir.

KAMPANYAMI PAYLAŞMADAN ÖNCE İNCELEME ŞANSIM VAR MI ?

Elbet de kampanya paylaşımları sizden onay alındıktan sonra yayınlanır. Daha öncesinde hazırlanan kurgu ve brieflere göre influencerlar paylaşımlarını sağlamaktadır. İki farklı çalışma bulunur birincisi kreatif olarak çalışmalar sizden gelmektedir. ikincisi influencerlar tarafından içerikler oluşturulurak sizin onayınıza sunulmaktadır.

PAYLAŞILAN İÇERİKLER İNFLUENCER’LARIN HESAPLARINDA NE KADAR KALABİLİR ?

Paylaşılan içerikler kalıcılık süresi influencerlara ve bütçeye göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle proje detayında mutlaka belirtmenizi tavsiye ederiz.

INFLUENCER AJANSI İLE SÖZLEŞME SAĞLAYABİLİR MİYİZ ?

Elbet de projenize göre sözleşme talebinizi tarafımıza iletebilirsiniz.

HANGİ ÖDEME YÖNTEMLERİNİ KULLANARAK ÖDEME YAPABİLİRİM ?

Influencer Ajansı, markalar ve influencerlar için farklı ödeme yöntemlerini kullanmaktadır. Markanızın tanıtımı için ödemelerinizi

  • Banka Havalesi
  • EFT
  • Kredi Kartı ile yapabilirsiniz.