İçerik Pazarlama

İçerik Pazarlama İşiniz için internette içerikler üretip yayınlıyoruz.

Optimizasyon

Optimizasyon İnternet sitenizin iyileştirme çalışmalarını yapıyoruz. Sitenizi arama motorlarına uyumlu hale getiriyoruz.

Site Dışı Seo

Site dışı SEO Sektörünüzle alakalı sitelerden internet sitenize link verilmesini sağlıyoruz.

Sitenizin Google’da görünürlüğü çok önemlidir.

NetwoTürk SEO Danışmanlığı bünyesindeki ekibimiz arama motoru sonuçlarında (SERP) görünürlüğünüzü artırmak için özel olarak hazırlanmış SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) stratejileri uygular. Bu nedenle, faaliyetlerimiz Google güncellemelerine dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Sitenizin teknik performansını, yapısını, içeriğini ve buna benzer birçok konuyu optimize ediyoruz.

SEO Danışmanlığı Nedir?

  • SEO Danışmanlığı, içeriklerin (sayfalar, blog makaleleri, ürün açıklamaları vb.) sonuçlarını Google, Bing veya Yahoo gibi arama motorlarında (SERP) iyileştirme amacını taşır ve bu sayede web sitelerinin SEO'sunu yönetir. Öncelikle, Google dahil arama motorlarındaki sıralamalarını iyileştirmek için web içeriğinizi optimize etmeyi amaçlayan bir dizi SEO tekniği olan “Arama Motoru Optimizasyonu” nun kısaltması olan SEO'dan sorumludur. SEO danışmanlığı arama motoru sonuçlarında web sitenizi konumlandırma konusunda danışmanları ve uzmanları bir araya getiren SEO konusunda uzmanlaşmış bir dijital ajanstır. SEO danışmanlığı, farklı SEO tekniklerinin yardımıyla web sitenizin Google’da üst sıralarda çıkmasını sağlayacaktır.

Neden SEO'dan Yararlanmalısınız?

  • Cevap oldukça basit, SEO sayesinde web sitenize gelen insanlar basit veya ilgisiz ziyaretçiler değil, belirli bir ihtiyaca cevap arayan nitelikli potansiyel müşterilerdir.

SEO, trafiğinizi artırmanızı mümkün kılar

Siteniz arama sonuçlarının en üstünde göründüğünde, daha fazla müşteri işletmenizin bağlantılarını (Web sitesi, Google My Business sayfası) tıklar. Ayrıca, sosyal medyaya ne kadar çok çaba harcarsanız, Google Analytics veya kullandığınız herhangi bir izleme yazılımı aracılığıyla site trafiğinde o kadar fazla artış görürsünüz.

SEO uygun fiyatlı bir pazarlama koludur

Bir PPC (Pay Per Click) kampanyası veya başka bir ücretli pazarlama kampanyası yürüttüğünüzde, biri sitenizin bağlantısını her tıkladığında ödeme yapmanız gerekir. Ancak SEO'ya yatırım yaptığınızda, organik arama sonuçlarından gelen bu tıklamalar ücretsizdir. Alanında uzman SEO danışmanları ile çalışmak, arama motoru sıralamalarınızı iyileştirmek için anahtar kelimeleri ve bağlantı kurma tekniklerini kullanan etkili ve karlı bir strateji oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Nitelikli bir kitle sağlar

Doğal referansınız üzerinde çalışmak, alanımızla ilgili bir arama yaptığında, arama motorları aracılığıyla hedef kitleye kendinizi görünür kılmaktan ibarettir. SEO ile oluşturulan ziyaretçiler, sitenize gelmeden önce bir ihtiyacı zaten arama motorunda belirtmiş olacaktır. SEO'nun en güçlü yönlerinden biri, nitelikli bir kitleye ulaşma yeteneğinidir. Geleneksel pazarlama hedef kitlesine kıyasla dönüşüm sağlama olasılığı daha yüksektir.

Netwoturk Web Ajansı olarak, işletmenizin dijital dünyadaki bütün ihtiyaçlarını yönetmekteyiz. Her ihtiyacınız için ayrı bir ajans ile çalışmaktan ise 12 yıllık engin tecrübemiz, alanında uzman kadromuz ile her sürecinizi tek elden yönetiyoruz.  Web tasarım, Grafik tasarım, Sosyal medya yönetimi, Dijital pazarlama, Sosyal medya Fenomen iş birliği,  Hosting& domain yönetimi, E-ticaret & E-ihracat sistem yönetimi, Marka yönetimi  "Ama bizim sistemimizde bu özellik yok " kelimesini duymayacağınız sistem ve yönetim anlayışı ile ajansımız tarafından bütün süreçleriniz yürütülmektedir.