E-MUHASEBE

ALANINDA UZMAN KADROMUZ İLE, FİRMA KURULUŞUNUZDAN İŞLETİME KADAR BÜTÜN YASAL SÜREÇLERİNİZDE YARDIMCI OLUYORUZ. 
FİRMANIZIN İHTİYAÇLARI DOĞRULTUSUNDA MUHASEBE PROGRAMLARINDAN, E-ARŞİV, E-FATURA, E-DEFTER, E-SMM, E-İMZA, KEP İHTİYAÇLARINIZ MALİ BÜTÜN SÜREÇLERİNİZDE YANINIZDA YER ALIYORUZ.

BİREYSEL

ADINIZA AÇILACAK FİRMANIZIN BÜTÜN RESMİ SÜREÇLERİNİ TAKİP EDİYORUZ. E- SİSTEMLER VE DAHA FAZLASI

KURUMSAL

KURUMSAL OLARAK ( LTD.ŞTİ. A.Ş.vb.) İŞLETMELERİNİZİN KURULUMDAN İŞLETİME BÜTÜN YASAL SÜREÇLERİNİ TAKİP EDİYORUZ

E-ÇÖZÜMLER

E-DEFTER , E-ARŞİV, E-FATURA , E-MÜSTAHSİL VE BÜTÜN E- İŞLEMLERİNİZİ EN UYGUN FİYATA VE EN KALİTELİ HİZMET VERİYORUZ.

Alanında deneyimli ve muhasebe uzmanı kadromuz ile birlikte kurulumdan işletime bütün mali süreçlerinizi takip ediyor, aylık ve yıllık planlar ile bütün süreçlerinizin mali işlemlerinizi büyük bir titizlik ile  takip ediyoruz. E-TİCARET yapa bilmeniz için gerekli bütün prosedürleri yasal olarak hallediyoruz.

E-işlemler ile ihtiyacınıza uygun işletmenize ve işinize yön verecek hizmetler, E-FATURA , E-ARŞİV,E-MÜSTAHSİL, E-İRSALİYE, E-İMZA, MALİ MÜHÜR VE BÜTÜN E- işlemlerinizi firmanıza özel hizmetler ve büyük bir titizlik ile sizlere hizmet veriyoruz.

S.S.S.

E-Ticaret yapmak için vergi mükellefi olmak mı gerekli?

E-ticaret adından da anlaşılacağı gibi ticari bir iş kolu olduğu için vergi mükellefi olmak gereklidir

Kimler vergi mükellefi olabilir?

Vergi mükellefi, kimin vergilendirileceğinin kişi unsurudur. Vergi Usul Kanunu'nun 8. maddesinde yer alan bilgilere göre üzerine vergi borcu yüklenen gerçek ve tüzel kişiler, vergi mükellefi anlamına gelmektedir

E-muhasebe Nedir?

NetwoTürk E-Muhasebe hizmeti e-ticaret ve ticaret ile uğraşan uğraşacak olan kurum ve kuruluşlara kurulumdan işletime her süreçte mali işlemler konusunda muhasebe uzmanlarımız tarafından sunulan bir hizmettir.

Bizimle iletişime geçin

isteğe bağlı