Özel Tasarım

Markanıza özel kurumsal tasarım hizmeti

Tek Tıkla Ödeme

Müşterilerinize 3d güvenli ödeme sistemi ile hizmet verin

Rezervasyon Sistemi

Müşterilerinizin kendi odalarını özelliklerine göre seçmesine izin verin.

Bir otel web sitesi tasarlamak söz konusu olduğunda, hem görsel olarak çekici hem de kullanıcı dostu olmasını sağlamak için göz önünde bulundurulması gereken birkaç temel unsur vardır. Şık bir görsel tasarımın yansıra son kullanıcıya hitap edecek ve misafirlerinizin her koşulda kullanımı uygun olması gereklidir. 

Görseller

Otelinizin odalarının, olanaklarının ve çevresinin yüksek kaliteli görüntüleri ve videoları, potansiyel konukların dikkatini çekmede ve tesisinizi benzersiz kılan şeyleri sergilemede çok etkili olabilir.

Duyarlı tasarım

Mobil cihazların yükselişiyle birlikte, web sitenizin tüm ekran boyutları için optimize edildiğinden emin olmak önemlidir. Duyarlı bir tasarım, düzeni ve içeriği kullanılan cihazın ekranına uyacak şekilde otomatik olarak ayarlar.

Navigasyon

Kullanıcıların ihtiyaç duydukları bilgileri hızlı ve kolay bir şekilde bulmalarına yardımcı olmak için net ve sezgisel bir gezinme menüsü gereklidir. İçeriği mantıksal olarak düzenlemek ve ilgili bilgileri birlikte gruplandırmak önemlidir.

Rezervasyon motoru

Online rezervasyon süreci, net harekete geçirici mesajlar ve kullanımı kolay bir arayüz ile basit ve anlaşılır olmalıdır. Kullanıcıların farklı oda tipleri için müsaitlik durumunu ve fiyatları kolayca görebilmelerini sağlamak önemlidir.

Markalaşma

Web siteniz, tutarlı renkler, yazı tipleri ve görüntülerle otelinizin markasını ve kişiliğini yansıtmalıdır. Bu, uyumlu ve unutulmaz bir kullanıcı deneyimi yaratmaya yardımcı olacaktır.

Erişilebilirlik

Web sitenizin, engelliler de dahil olmak üzere tüm kullanıcılar tarafından erişilebilir olmasını sağlamak önemlidir. Bu, görüntüler için alt etiketlerin, net ve özlü metinlerin ve okunabilirlik için renk kontrastının kullanılmasıyla sağlanabilir.

Bu tasarım faktörlerini göz önünde bulundurarak, hem görsel olarak çekici hem de kullanıcı dostu olan, konukları çekmeye ve elde tutmaya yardımcı olan bir otel web sitesi oluşturmaktayız.