Sevgili Muhtar Adayları,

Muhtarlık seçimlerinde başarılı bir kampanya yürütmek ve kazanmak için doğru dijital stratejiyi oluşturmanız gerekiyor. İşte bu noktada Netwotürk Web & Influencer Ajansı devreye giriyor! Sizlere en iyi dijital pazarlama ve influencer işbirliği hizmetlerini sunarak muhtarlık seçimlerinde fark yaratmanıza yardımcı oluyoruz.

NetwoTürk Web & Influencer Ajansı, Muhtarlık seçim sürecinizi güçlü bir şekilde yönetmek ve kazanmanız için gereken tüm araçları sunar. Siz de başarınıza bizimle bir adım daha yaklaşın!

Deneyimli ve Uzman Ekip

Belediye başkanı seçimlerinin karmaşıklığını anlayan ve buna uygun stratejiler geliştiren bir ekip.

Kapsamlı İletişim Ağı

Sosyal medya influencer'larından medya ilişkilerine kadar geniş bir iletişim ağı.

Özelleştirilmiş Stratejiler

Her kampanyanın ihtiyaçlarına uygun stratejiler ve çözümler.

İnovasyon ve Teknoloji

En son dijital pazarlama teknikleri ve araçlarıyla kampanyanızı desteklemek.

Siyasette Profesyonel Desteğimizle Başarı Sizlerle

Siyaset, toplumumuzun yönünü belirleyen önemli bir arenadır. Başarı için doğru stratejiler ve güçlü destek gerekmektedir. Biz, siyasi deneyim ve uzmanlığı birleştirerek adaylarımıza ve partilerimize bu destekleri sunuyoruz.

WEB TASARIM

Seçim propagandalarını seçmenlere en iyi ifade edebileceğiniz size ve hizmetlerinize özel web sitesi

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Tüm sosyal medya hesaplarınız tarafımızdan oluşturularak yönetilmektedir. Seçmen kitlenize uygun etkileyiçi dijital propaganda stratejisi.

GRAFİK & VİDEO TASARIM

Alanında uzman grafik ekibimiz ile seçim sürecinde tüm mecralarda sizi ve projelerinizi ön planda tutacak etkileyici tasarımlar

PROPAGANDA DESTEĞİ

Siyasal bilimler mezunu ekibimizden oluşan propaganda destek ekibimiz ile her türlü propaganda hazırlıkları, metinler, ziyaret planları ve daha fazla destek ve yönetim.

Ajansımız dijital varlığınızın yanı sıra sahada da sizlere, en iyi şekilde seçmenlere ulaşmanız için özenle çalışmaktadır.  Gerek mahalle gezileriniz, esnaf ziyaretleriniz, proje sunumlarınız ve her türlü gezi, tanıtım faaliyetlerinizi organize eder, gerekli ekipman ve alanların hazırlığını yaparak sizlere daha bol seçim zamanı yaratır. 
Dijital varlığınızdan, seçim afişleri, insertler, seçim şarkıları ve toplu organizasyon, konserlere kadar tam hizmet sunar.