Trendyol Influencer Affilate Marketing Başvuru

Trendyol influencer programlarına başvurmak için illa ki milyonlarca ya da yüzbinlerce takipçiniz olmasına gerek yok ancak elbette ki kalabalık bir kitleniz olmalı. Trendyol, bu kalabalık kitle limitini, 10.000 takipçi olarak belirlemiş. Bunun en önemli sebeplerinden biri Instagram uygulamasının link verme özelliğinin bu takipçi sayısına ulaşıldığında açılması. Takipçi sayınız on binin üzerine çıktığında başvuruda bulunmak için en zorunlu ve ilk koşulu karşılamış oluyorsunuz

NetwoTürk Influencer Ajansı sizi her platforumda temsil etmektedir. Trendyol  Influencer başvurunuzu bize yapın ve bütün süreçlerinizi alanında uzman ekibimiz yürüterek size bilgi versin. 

Sadece Trendyol'da değil Tüm dijital ortamda sizi temsil etmekteyiz.

Sosyal medya Fenomenleri (Youtube, Instagram, Twitter...) Şarkıcılar, Aktörler, TV ve Radyo sunucuları Bloggerlar, Eğitmenler, Gazeteciler Uzmanlar, Yöneticiler, Analistler, Yazarlar Sosyal medya sayfaları ve grupları, Kanallar, E-sporcular, uzmanı olduğunuz alanda sizi en iyi şekilde temsil etmekteyiz.

TRENDYOL INFLUENCER MARKETİNG İLE NASIL GELİR ELDE EDEBİLİRSİNİZ?

KOLEKSİYON OLUŞTUR

Kitlene hitap edecek koleksiyonunu oluştur

PAYLAŞ

Kitlen ile sana verilecek linkin paylaşımını yap.

KAZAN

Trendyol tarafından sana gelecek mail ile gelirini kontrol et

Trendyol Affiliate Influencer Sistemi Ödeme ve Fatura Süreci Nasıl İşler?

Her ayın 23'ünde, Trendyol tarafından fatura tutarınız bize bildirilir. Fatura dönemi, 23'den bir sonraki ayın 23'üne kadardır. Tutarlar Trendyol tarafında bu aralık baz alınarak hesaplanır.

Fatura tutarınız, NetwoTürk Trendyol influencer Ajans Tarafından, Trendyol'a kesilir. İlgili faturanız en geç ayın 30'una kadar Trendyol'a elektronik fatura olarak iletilir.

Trendyol ödemeleri her ayın 2. Perşembe günü gerçekleştirmektedir. Ödeme tarafımıza ulaştıktan sonra NetwoTürk ile yapılan anlaşmadaki kesintiler yansıtıldıktan en geç 2(iki) iş günü içerisinde hesabınıza iletilir.

Sıkca Sorulan Sorular

Ayın 23'ünde 1000₺ baremini geçemedim. Ancak ayın 30'unda geçtim. O ayın ödemesini alabilecek miyim?

Trendyol fatura kesimini ayın 23'ünde tamamlıyor. Bu nedenle ayın 23'üne kadar 1000₺ baremini geçemezseniz, ödemeniz bir sonraki aya aktarılır.

Kazandığım tutar ayın 23' nde bana bildirildi. Peki 23'ünden sonraki tutar ne oluyor

Ayın 23'ünden sonraki kazancınız bir sonraki aya aktatırılıyor. Örneğin; Aralık 23'ünden Aralık 31'ine kadar kazandığınız tutar 23 Ocak'ta sizlere iletilen fatura tutarının içinde yer alır

Bir önceki ayın 23'ünden sonraki kazandığım tutar bulunduğum aydaki raporda yer alır mı?

Hayır, raporlar ayın 1'i ile raporun geldiğin tarihinden 1 gün önceki satışları göstermektedir

Raporlar ne zamanın satışlarını gösteriyor?

Rapor görselinin en üstünde hangi gün aralığını kapsadığı gösterilmektedir.

Satışlarımın raporlarıma yansımadığını düşünüyorum, ne yapmalıyım?

Tüm raporlar ve tutarlar Trendyol tarafından analiz edilip oluşturuluyor. Konuyla ilgili influencer.marketing@trendyol.com adresinden mail atabilir, Trendyol Asistanı kullanabilir ve Bizlerden destek isteyebilirsiniz.

Etkili bir paylaşım için fikir bulamıyorum!

Affilate programı için etkili bir kampanya süreci yürütmeniz gereklidir. Bu konuda tıkanmalar yaşadığınızda dijital pazarlama uzmanlarımız ve influenecer menajerlerimiz tarafından gerekli birif desteği ala bilirsiniz.