Ürünler

Netwotürk Web & Influencer ajans hizmetlerinde kurulumdan işletime, her süreçte yanınızdayız.

Kayseri merkezli ajans ofisimiz ve bir çok ilde müşteri temsilcilerimiz sayesinde yerinde hizmet almaktasınız. 
Web tasarım, E-Ticaret & E-ihracat Tasarım yönetim ve danışmalık, Sosyal medya yönetimi, Grafik tasarım ve logo tasarımı, Seo ve Sam yönetimi, Influencer marketing, E-Muhasebe hizmeti ve daha fazlası sizler için alanında uzman kadromuz ile " Ama bizim sistemimizde o özellik yok" kelimesini duymayacağınız hizmet anlayışı ile ve sistemler ile hizmet vermekteyiz.

Web sitemizde bir çok ücretsiz tema, modül ile birlikte işiniz ve web siteleriniz için de işinize yarayan bir çok içerik bulunmaktadır.

Alt kategoriler

 • Tema Mağazası

  Wordpres temalar, magento temalar, opencart temalar, prestashop temalar ücretsiz ve ücretli bir çok temaların yer aldığı tema mağzamıza göz atın. İşiniz için en iyisini bulacaksınız.

 • Modül ve Eklentiler

  Wordpres eklenitiler, magento modül, opencart modül, prestashop modül ücretsiz ve ücretli bir çok modülün yer aldığı modül ve eklentiler mağzamıza göz atın. İşiniz için en iyisini bulacaksınız.

 • Yazılım

  Birçok ücretli ve ücretsiz yazılım  ile sizlerde aradığınız kolaylığa kavuşacaksınız

 • E-Kitap E-Dergi

  Teknoloji ilerledikçe, tercih ettikleri okuma yöntemi olarak e-kitaplara yönelen insan sayısında bir artış görmeye devam ediyoruz. E-kitapların sunduğu kolaylık ve erişilebilirlik sayesinde, popülerliklerinin yalnızca artmaya devam etmesi şaşırtıcı değildir.

  E-kitapların en önemli avantajlarından biri, satın alınabilmelerinin ve indirilebilmelerinin kolaylığıdır. Sadece birkaç tıklama ile parmaklarınızın ucundaki binlerce başlığa erişebilirsiniz. Artık kitapçıda uzun kuyruklarda beklemek ya da kalabalık bir kütüphanede belirli bir başlığı bulmaya çalışmak yok. E-kitaplar tam olarak aradığınızı bulmanızı kolaylaştırır ve 24/7 kullanılabilir.

  E-kitaplar ayrıca geleneksel basılı kitaplardan çok daha uygun fiyatlıdır. E-kitaplarla ilişkili baskı veya nakliye maliyetleri olmadığından, yayıncılar bunları çok daha düşük bir fiyat noktasında sunabilir. Bu, bütçelerinden bağımsız olarak okumayı herkes için daha erişilebilir hale getirir.

  E-kitapların bir diğer avantajı da taşınabilirlikleridir. Telefonunuzda, tabletinizde veya e-okuyucunuzda yüzlerce kitabı yanınızda taşıyarak hareket halindeyken okumayı kolaylaştırabilirsiniz. İster işe gidip geliyor olun, ister seyahat ediyor olun, okuma materyalinizin tükenmesi konusunda asla endişelenmenize gerek yok.

  Ancak belki de e-kitapların en önemli avantajı çevre dostu olmalarıdır. Üretimlerinde kağıt veya mürekkep kullanılmadığından, e-kitaplar geleneksel basılı kitaplardan daha sürdürülebilir bir seçenektir. Basılı yerine e-kitapları seçerek, çevresel etkinizi azaltmaya yardımcı olursunuz.

  Sonuç olarak, e-kitaplar okumanın geleceğidir. Kolaylıkları, satın alınabilirlikleri, taşınabilirlikleri ve çevre dostu olmalarıyla, giderek daha fazla insanın neden tercih ettikleri okuma yöntemi olarak e-kitaplara yöneldiğini görmek kolaydır. Öyleyse neden e-kitapları denemiyorsunuz? Onları ne kadar sevdiğinize şaşırabilirsiniz!

 • Influencer İş Birliği

90 adet ürün var.

Toplam 90 üründen 1-12 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Prestashop SMS modülü

₺0,00

PRESTASHOP ÜCRETSİZ SMS GÖNDERİM MODÜLÜ Presta SMS Modülü, müşterilerinize veya mağaza yöneticilerinize SMS`le bildirimde bulunmak için hazırlanmış ücretsiz bir modüldür. SMS Modülü, müşteri memnuniyetinizi artıran ve satış grafiklerinizi yükselten bir araçtır. Müşterileriniz memnuniyetini arkadaşlarıyla paylaşır ve bu da size daha fazla müşteri ve satış...

Sosyal Medya Karşılaştırma...

₺0,00

Bu E-Kitap içerisinde yer alan verilerin tümü Rival IQ tarafından hazırlanan 2023 social Media Benchmark Report'dan alınmış ve Türkiye'deki işletme, marka sahibi, girişimci ve dijital pazarlama profesyonellerinin kendi dillerinde rahat bilgi edinebilmeleri amacı ile Türkçe'ye uyarlanmıştır.  Satın alma işleminden sonra kayıt olduğunuz mail e indirme...

Barsoft Orion Ön Muhasebe...

₺7.916,67

Microsoft SQL Server veritabanı üzerinde, maksimum veri güvenliği baz alınarak ilişkisel yapıda hazırlanmış ticari bir yazılım paketidir. Karışık olmayan menü yapısı ve kullanıcı dostu olan giriş ekranları ile hızlı veri girişine olanak sağlamaktadır. POS (Hugin, İnter, IBM, Escort, Siemens) cihazları iile tam entegre olmasının yanısıra her türlü Terazi...

Opebility - OpenCart...

₺0,00

OpenCart teması "Opebility 4 Classic Theme" i başlattık. Klasik Tema, OpenCart Sürüm 4.0.1.1'de Dinamik renk olarak ayarlanır. Klasik Temamız Tarafından Kurulumdan Sonra OpenCart sürüm 4.0.1.1'de tema rengini arka uçtan kolayca ve çok hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Pazaryeri Modülü Prestashop...

₺3.000,00

Trendyol, Hepsiburada, N11, PttAvm mağazalarınızı E-ticaret Sitenizden Yönetin E-Ticaretinizi NetwoTürk ile Kolaylaştırın! NetwoTürk Prestashop Pazaryeri modülü ile ürünlerinizi pazaryerlerine kolayca aktarabilir, stok ve fiyatları otomatik olarak eşitleyebilir, Prestashop'taki ürün fiyatlarını pazaryerlerine aktarabilir ve ürünlerinizi iki taraflı olarak...

E-Fatura / E-Arşiv Kayseri

₺0,00

Hızlı, güvenli ve kolay. Elektronik fatura yönetim portalı E-Dönüştür her işletme için çok avantajlı! İşletmenizin finansal operasyonunu geliştirmenizi ve yönetmenizi sağlayacaktüm özellikler artık elinizin altında. E-Dönüştür portalı ile zahmetli işlemlerden kurtulun, vaktinizi işinizi geliştirmeye ayırın.

2023 Instagram Etkileşim...

₺0,00

Bu E-Kitap içerisinde yer alan verilerin tümü Hubspot ve Mention işbirliğiyle 37 milyon gönderi incelenerek oluşturulan 2023 Engagement Report'dan alınmış ve Türkiye'deki işletme, marka sahibi, girişimci ve dijital pazarlama profesyonellerinin kendi  dillerinde daha rahat bilgi edinebilmeleri amacıyla Türkçe'ye uyarlanmıştır.

Caspiar Dijital Pazarlama...

₺0,00

Caspiar, net bir yapıya sahip SEO ve Dijital Pazarlama Ajansına son derece adanmış benzersiz bir WordPress temasıdır. İşletmenizin hızlı büyümesini büyük ölçüde destekleyen akıllı işlevler ve zarif özelliklerle oluşturulmuştur. Yine de Caspiar, onu yüksek bir öncelik haline getiren muhteşem özelleştirme seçenekleriyle doludur.

Sipariş Sil Modülü Prestashop

₺0,00

Siparişi Sil, siparişleri sipariş listeleme sayfasından silmenize ve "Çöp Kutusu siparişlerine" taşımanıza olanak tanıyan ücretsiz bir PrestaShop sipariş silme modülüdür. Oradan, gerekirse bu sırayı kalıcı olarak silmeye veya geri yüklemeye karar verebilirsiniz.