Mobil Cihazlar için En Gelişmiş Telefon Takip Uygulaması

Herhangi bir telefondaki tüm veri ve etkinliklere uzaktan erişim sağlayın!

mSpy ile gerçeği öğrenin

Mesajları Oku

Tüm kişilerden alınan, tüm kişilere gönderilen ve hatta silinen tüm SMS'ler ve cep telefonu mesajları

Aramaları Görüntüle

Tüm kişilerden alınan, tüm kişilere gönderilen ve hatta silinen tüm SMS'ler ve cep telefonu mesajları

Konum İzle

Tüm GPS konum geçmişi ve rotaları. Seçilen konumlarla ilgili uyarılar alın.

Sosyal medya Mesajlarını Görün

Sosyal medya ile mesajlaşma uygulamalarını görün

Tüm Cihazlar

Hedef cihazın işletim sistemi hakkında endişelenmeyin. Tüm iPhone, iPad veya Android cihazlar desteklenmektedir.

Görünmez Olun

Yaptıklarınızdan kimse haberdar olmayacak. Tam olarak görünmez kalacaksınız. Hiçbir uygulama simgesi görüntülenmeyecek!

mSpy Ebeveyn Takip Programı

mSpy™ ebeveynlerin çocuklarının iPhone, iPad, Android telefon ve cihazlarındaki çevrimiçi hareketlerini takip ve müdahale edilmesini sağlayan sektöründe öncü bir Ebeveyn Kontrol çözümüdür. Çocuklarınızın çevrimiçi neler yaptığına göz atın ve onları siber zorbalık, çevrimiçi avcılar, yetişkin içerik, intihar düşüncesi, uyuşturucu kullanımı ve çevrimiçi karşılaşabilecekleri diğer tehlikelerden koruyun.

S.S.S

Satın Aldıktan Sonra Ne Olur?

Ödeme onaylandıktan sonra, gelen kutunuzu hoş geldiniz e-postası için kontrol etmeniz gerekir. Hem gelen kutusu hem de spam klasörlerini kontrol ettiğinizden emin olun. Hoş geldiniz e-postası, kişisel Kontrol Paneliniz ve oturum açma bilgileri bağlantısını içerir. Bağlantıyı takip edin ve Kurulum Sihirbazı ile devam edebileceğiniz Kontrol Panelinize giriş yapın. Yükleme işlemi boyunca size yol gösterecek ve yeni cihazı senkronize etmenize yardımcı olacaktır.

Teknik Desteğer İhtiyacım Olursa?

mSpy™ için birkaç platformda teknik yardım sunuyoruz
Ücretsiz servis-e-posta desteği, canlı sohbet yardımı.
Ücretli telefon desteği - ücretsiz destek hizmetine ek olarak kurulum sürecinin her adımında 7/24 kişiselleştirilmiş müşteri desteği.
mAssistance - canlı sohbet ve e-posta yoluyla, yapılandırma ve telefon üzerinden 7/24 teknik yardım, Team Viewer ile mSpy™ kurulumu, VIP root yardımı.
Ücretli telefon desteği ve mAssistance hizmetleri isteğe bağlıdır ve iade edilmez.

iOS'ta mSpy™ nasıl kurulur?

iOS için kurulum gerekli değildir. Hedef cihazın iCloud kimlik bilgilerini sağlamanız gerekir. Kontrol Panelinize iCloud kimlik bilgilerini girdikten sonra, mSpy™ hedef iOS cihazı kişisel mSpy™ hesabınızla bağlar ve senkronizasyonu başlatır. 2 adımlı kimlik doğrulamanın etkinleştirilmesi durumunda iPhone'a fiziksel erişim gerekebilir.

Android'de mSpy™ nasıl kurulur?

Siparişi tamamlayın ve hoşgeldiniz e-postasıyla verilen giriş bilgileriyle Kontrol Paneli için giriş yapın. Uygulamayı indirmek ve yüklemek için Panelinizdeki talimatları izleyin. Premium mSpy™ özelliklerini kullanmak istiyorsanız, cihazınızın rootlu olması gerekir. Root işlemi karmaşık değildir ve destek ekibimiz süreç boyunca size teknik destek sağlayabilir.

Cihazdaki bilgileri Nereden Görebilirim?

Cihazda mSpy™ kurulduktan sonra, bilgiler otomatik olarak herhangi bir tarayıcıdan erişilebilen kişisel Kontrol Panelinde görüntülenir.

Bilgiler Ne Sıklıkla Güncellenir?

iOS'ta mSpy™ kullanıyorsanız, en son yedeklemenin yapılmasından sonra 24 saat içinde bilgileri Kontol Panelinden kontrol edebilirsiniz.
Android'de mSpy™ kullanıyorsanız, Kontrol Panelinden seçtiğiniz güncelleme aralığına göre güncelleme alacaksınız.

Abonelik kaç cihazı kapsıyor?

Bir abonelik planı yalnızca bir cihazı kapsar. Çoklu cihaz erişimi isterseniz, aynı anda 3 cihaza kadar erişim imkanı sağlayan Aile Setimizi almayı düşünebilirsiniz.

Aboneliği değiştirmeden cihazları değiştirebilir miyim?

Evet. Çocuğunuz telefonunu kaybederse veya yeni bir telefon alırsanız, herhangi bir ek ödeme yapmadan diğer telefona geçiş yapabilirsiniz.

Uygulama kaldırılırsa haberdar olacak mıyım?

Evet Uygulamanın cihazdan kaldırılması durumunda bir bildirim alacaksınız.

Telefon etkinliğini izlemek için bir uygulama kullanmak yasal mıdır?

Telefon izleme yazılımını kullanma konusunda endişeleriniz olduğunu biliyoruz. Ve sizi suçlamıyoruz. Ülkenizin yasalarını ihlal etmeyen çözümler kullandığınızdan emin olmak her zaman önemlidir. İyi haber şu ki, bir telefon izleme uygulaması kullanmak söz konusu olduğunda, birçok ülkede yasalar tarafından, onları izlediğiniz kişiye söylemeden kullanmanıza izin verilir, eğer kendi çocuğunuzu izlemek için kullanıyorsanız, kendi çatınız altında yaşayan, 18 yaşın altında. Yazılımı 18 yaşında veya daha büyük bir kişide kullanmayı planlıyorsanız, muhtemelen şansınız kalmaz. Çoğu ülkenin yasaları, kendi çocuğunuz dışındaki herhangi birinin telefonunu izlemek için bir uygulama kullanmanıza izin vermez. Tabii ki, herhangi bir izleme uygulamasını kullanmadan önce, bölgenizdeki yasaları kontrol etmelisiniz. Kurallar ve düzenlemeler her zaman değişmektedir, bu nedenle yaşadığınız her yerde yasaları kontrol ettiğinizden emin olun.
TÜRKİYE DE İZİNSİZ BAŞKASININ TELEFONU YADA BİR CİHAZINI İZLEMEK YASA DIŞIDIR.