Başarılı iş iletişimi için çok kanallı mesajlaşma platformu

BulkGate ile dünyanın her yerindeki müşterilerinizle bağlantı kurun. SMS ağ geçidi, Viber ve diğer çözümler aracılığıyla onlarla bağlantı kurun ve etkileşimde bulunun.

Favori platformlarla entegre edin

BulkGate'i favori platformunuzla entegre edin ve SMS ve Viber kanalını bu platforma tanıtın. Ürünlerinizin ve satışlarınızın daha iyi tanıtılması ile satışlarınızı artıracaksınız. Siparişler ve rezervasyonlarla ilgili kişiselleştirilmiş bildirimler, müşteri memnuniyetini artırmanıza yardımcı olacaktır. Ürünlerimiz başlıca otomasyon, CRM, CMS ve e-ticaret platformlarında mevcuttur.

SMS bildirimlerinin faydaları

Otomatik ve kişiselleştirilmiş SMS bildirimleri ile müşterilerinizin rahatını sağlayın. Bildirimlerin karşılığında işletmenize sağlayabileceği başlıca faydalardan bazıları şunlardır.

Maliyet ve Zaman Tasarrufu

Her bir SMS bildiriminde zamandan ve paradan tasarruf edin. Otomatik bildirimler, tek tek yazmanıza gerek kalmadan anında gönderilir. Ayrıca, müşterileriniz her zaman neler olup bittiğini bilir ve desteğinizle iletişime geçme ihtiyacı duymaz.

Artan Memnuniyet ve Bağlılık

Müşterilerinizle ilişkinizi geliştirin. Siparişleri, rezervasyonları ve randevularıyla ilgilendiğinizi bilmeleri için onları bilgilendirin. SMS bildiriminize bir indirim kodu ekleyin ve geri dönüşün tadını çıkarın.

Yüksek Açılma oranı

Müşterilerinize ulaşmak için en iyi pazarlama araçlarından biriyle tanışın. SMS mesajları %98'e varan inanılmaz bir açılma oranına sahiptir. Bu, hedef kitlenizin mesajınızı okuyacağı anlamına gelir.

SMS gönderme çözümlerimizi keşfedin

İşletmenize en uygun çözümden SMS bildirimleri gönderin. SMS ağ geçidimize nasıl bağlanabileceğiniz ve müşterilerinizi bilgilendirmeye nasıl başlayabileceğiniz konusunda birkaç seçeneğimiz var.

Hepsi bir arada Web Portalımız aracılığıyla doğrudan otomatik ve kişiselleştirilmiş SMS bildirimi gönderin . İşletme Sayfanızı oluşturun ve bir müşteri yeni bir sipariş verdiğinde, hem siz hem de müşteri bir bildirim alırsınız.

Uygulamanızı API'larımızdan biri aracılığıyla BulkGate'e bağlayın ve SMS kanalını ekleyerek işlevlerini genişletin.

En yaygın kullanılan e-ticaret, CRM veya CMS platformlarından birini kullanıyorsanız, bunun için bir SMS uzantımız veya modülümüz olması kuvvetle muhtemeldir. Entegrasyonlarımıza bakın .

Üstün hizmet için daha az ödeyin

Tüm çözüm ve ürünlerimizden uygun fiyatlara SMS bildirimi göndermenin keyfini çıkarın. Toplu SMS'lerimiz ile sadece gönderdiğiniz SMS'ler için ödeme yaparsınız. Aylık ücret veya minimum ödeme yoktur. BulkGate hem küçük hem de büyük işletmeler için burada.

Müşterilerle iletişim kurmak için kullanmak istediğiniz ücretsiz SMS mesajlarının olduğu bir cep telefonu planınız var mı? BulkGate Mobile Connect'i deneyin .

Promosyon kampanyalarının gönderilmesi basitleştirildi

Her yönden size göre uyarlanmış, gelecekteki favori kampanya oluşturucunuzla tanışın. Kişileri içe aktarmaktan, mesaj yazmaktan özete kadar size rehberlik eder. Her adım basit ve anlaşılır. Bir bilgisayar, tablet veya akıllı telefondan birkaç tıklamayla kampanyalarınızı oluşturun.

Kampanyalarınızı daha iyi analiz edin ve anlayın

Kampanyanızın ne kadar başarılı olduğunu öğrenin. BulkGate Portalı, kampanyanızın güçlü ve zayıf yanlarını görmenize yardımcı olan birçok anlaşılması kolay metriğe sahiptir. Öyleyse ilk Toplu SMS kampanyanızı veya Yayınınızı oluşturun ve Portalımızın analiz etmesine izin verin.

Tüm kişileri tek bir yerde tutun

Kişilerinizi yalnızca bir kez içe aktarın ve adres defterinize kaydedin. Her seferinde sıfırdan yapmak zorunda değilsiniz. Adres defteri, tüm kişilerinizi orada gördüğünüz için zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Kampanya kullanımı için gruplara ayırabilir, yönetebilir veya mesaj gönderebilirsiniz.

Mesajınızdan daha fazlasını alın

Değerli karakterleri uzun bir bağlantı yerine başka bir şey için saklayın ve mesajınızdan daha fazlasını alın. URL kısaltıcımız, bağlantılarınızı kısaltmanıza ve kampanya kontrol panelinde size daha değerli istatistikler sağlamanıza yardımcı olur.

Müşterilerinizin işinizi takdir etmesini sağlayın

Müşterilerinizi siparişleri, rezervasyonları veya randevuları hakkında bilgilendirin. Zamanında yapılan güncellemeler, müşteri memnuniyetini artırır ve onları önemsediğinizi gösterdiğiniz için onları mutlu eder. SMS bildirimlerini işletmenizde de kullanın, işletmeniz ile müşterileriniz arasındaki bağı güçlendirin.

Müşterilerinize etkileşim imkanı verin

Müşteriler, işletmelerle doğrudan iletişim kurmak ve etkileşimde bulunmak ister. Çift yönlü SMS bu isteği karşılıyor. Müşterilerinizin bir anketi yanıtlamasına, randevularını değiştirmesine ve daha fazlasına izin verin. Müşterilerinize sizinle iletişim kurma ve SMS mesajınıza yanıt verme imkanı verin.

Toplu SMS kampanyalarının faydaları

Kişiselleştirilmiş ve hedefe yönelik toplu SMS kampanyaları ile pazarlama iletişiminizi güçlendirin. SMS kanalının bazı temel avantajlarından yararlanın.

Yüksek Açık Oran

Müşterilerinize ulaşmak için en iyi pazarlama araçlarından biriyle tanışın. SMS mesajları %98'e varan inanılmaz bir açılma oranına sahiptir. Bu, hedef kitlenizin mesajınızı okuyacağı anlamına gelir.

Yüksek Tıklanma Oranı

Toplu SMS'lerinize kısa bir bağlantı ekleyin ve olağanüstü bir tıklama oranının keyfini çıkarın. SMS alıcılarının %45'e varan bir oranı, onları özel tekliflere, indirimlere ve diğerlerine yönlendiren bir bağlantıya tıklıyor.

Yüksek Ölçüle Bilirlik

Yüzlerce veya milyonlarca mesajı sayan kampanyalar gönderin. Toplu mesajlaşma, tüm müşterilerinize hızlı ve ucuz bir şekilde ulaşmanızı sağlar.