Ana Sayfa

Alt kategoriler

 • Ürünler

  Netwotürk Web & Influencer ajans hizmetlerinde kurulumdan işletime, her süreçte yanınızdayız.

  Kayseri merkezli ajans ofisimiz ve bir çok ilde müşteri temsilcilerimiz sayesinde yerinde hizmet almaktasınız. 
  Web tasarım, E-Ticaret & E-ihracat Tasarım yönetim ve danışmalık, Sosyal medya yönetimi, Grafik tasarım ve logo tasarımı, Seo ve Sam yönetimi, Influencer marketing, E-Muhasebe hizmeti ve daha fazlası sizler için alanında uzman kadromuz ile " Ama bizim sistemimizde o özellik yok" kelimesini duymayacağınız hizmet anlayışı ile ve sistemler ile hizmet vermekteyiz.

  Web sitemizde bir çok ücretsiz tema, modül ile birlikte işiniz ve web siteleriniz için de işinize yarayan bir çok içerik bulunmaktadır.

 • Hizmetler

  Netwotürk Web & Influencer ajans hizmetlerinde kurulumdan işletime, her süreçte yanınızdayız.

  Kayseri merkezli ajans ofisimiz ve bir çok ilde müşteri temsilcilerimiz sayesinde yerinde hizmet almaktasınız. 
  Web tasarım, E-Ticaret & E-ihracat Tasarım yönetim ve danışmalık, Sosyal medya yönetimi, Grafik tasarım ve logo tasarımı, Seo ve Sam yönetimi, Influencer marketing, E-Muhasebe hizmeti ve daha fazlası sizler için alanında uzman kadromuz ile " Ama bizim sistemimizde o özellik yok" kelimesini duymayacağınız hizmet anlayışı ile ve sistemler ile hizmet vermekteyiz.

 • Hosting ve Domain...

  Bir Domain satın alarak, ister kişisel blogunuzu oluşturun, dilerseniz işletmenizin web sitesini hayata geçirin. Tüm bunlar için yapmanız gereken tek şey; bir domain sorgulamak ve satın almak.

  NETWOTURK Domain & Hosting sağlayıcısı ile ihtiyacınız olan domain adresine hızlı ve en uygun fiyatlarla sahip olmanızı sağlar.

  Web sitelerinin oluşumu için hosting ve domain satın alımı oldukça önemli bir adımdır. Hosting, bir web sitesinin internet üzerindeki barınma yeridir ve web sitesinin yayınlanması için gereklidir. Domain ise web sitesinin internet adresidir ve kullanıcıların sitenize erişmesini sağlar. Bu nedenle, bir web sitesi oluştururken hosting ve domain satın alımı en kritik adımlardan biridir.

  Hosting ve domain satın alırken, ihtiyacınız olan kaynakları belirlemek önemlidir. Web sitenizin boyutu, trafik yoğunluğu ve diğer özellikleri göz önünde bulundurarak doğru hosting ve domain planını seçmelisiniz. Hosting ve domain satıcıları, müşterilerine özelleştirilmiş hosting planları sunarlar. Bu planlar, farklı özelliklere, performansa ve fiyatlara sahiptir.

 • Barkod Sistemi

  Netwotürk olarak, marketler, bakkallar, şarküteri, kuruyemişçiler, restorantlar ve cafeler gibi işletmelere sıfır ve 2.el barkod otomasyon sistemleri satışı yapmaktayız. Uzman ekibimiz ve geniş ürün yelpazemiz ile işletmenizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak çözümler sunuyoruz.

  Barkod otomasyon sistemleri işletmenize birçok avantaj sağlar:

  • Hızlı ve hatasız satış: Barkod okuyucu ile ürünlerin barkodlarını tarayarak satış işlemlerini hızlı ve hatasız bir şekilde tamamlayabilirsiniz.
  • Stok takibi: Barkod sistemi ile stoklarınızı anlık olarak takip edebilir ve stoklarınızın tükenmesini önleyebilirsiniz.
  • Müşteri memnuniyeti: Hızlı ve hatasız satış işlemleri ile müşterilerinizin memnuniyetini artırabilirsiniz.
  • Karlılık: Stok takibi ve doğru fiyatlandırma ile karlılığınızı artırabilirsiniz.
 • Elektronik Ürünler

  netwoturk elektronik kategorisi. 

126 adet ürün var.

Toplam 126 üründen 1-12 arası gösteriliyor

Aktif filtreler